Omietka ThermoIN

Jemná omietková zmes ThermoIn

 

Omietková zmes ThermoIn je hotová suchá zmes, ktorá po zmiešaní s vodou vytvára veľmi plastickú maltu, ktorá slúži nielen ako výborné sanačné opatrenia, ale súčasne aj ako zatepľovacia omietka veľmi jemné zrnitosti. Je vhodná pre použitie vo vonkajšom i vnútornom prostredí.

 

Použitie jemnej štukovej omietky ThermoIn zaisťuje nezanedbateľnú úsporu tepla (súčiniteľ tepelnej vodivosti po 120 dňoch λ = cca 0,09 W / mK). Poskytuje ochranu pred všetkými atmosférickými vplyvmi. Vďaka svojim vodoodpudivým vlastnostiam (koeficient absorpcie vody - menej ako 3%, za 120 dní prítomnosti vo vode) a difúznym vlastnostiam (koeficient priepustnosti vodných pár = 10) pomáha ThermoIn rýchlo odstrániť vlhkosť, čím zamedzuje vzniku plesní na povrchu stien i vnútri stavebnej konštrukcie. Hodnota pH> 10 zaisťuje protiplesňové vlastnosti materiálu.

 

Vďaka svojim kapilárne aktívnym vlastnostiam vytvára zdravé a príjemné klíma pre bývanie. Používa sa pre fasádne a vnútorná omietanie, ako povrchová uprava materiálu ThermoUm a ThermoSan. Svojou nízkou objemovou hmotnosťou sa šetrí energie pri transporte. Výrobok nie je klasifikovaný ako chemicky nebezpečná látka a je vyrobený z prírodných materiálov. Materiál je dodávaný vo vreciach o váhe 8 kg. Z jedného vreca je možné vytvoriť cca 8,5 m2 štukovej omietky o hrúbke 2-3 mm (cca 0,9-1 kg/m2 pri hrúbke vrstvy cca 2 mm). Bežne sa aplikujú vrstvy od 1 mm do 5 mm. Izoluje proti vode, žiaru, hluku a požiaru (trieda reakcie na oheň A1). Zloženie zmesi ThermoIn zabezpečuje kvalitnú zvukovú izoláciu. Napomáha k vytvoreniu akustického prostredia v priestore zabraňujúceho ozvěnám.

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie