Zatepľovacie omietky

Kvalitná tepelná izolácia
Termo a termosanačné omietky v zime zamedzujú úniku tepla z domu, naopak cez leto dom izolujú od okolitého tepla. Pomáhajú tým výrazne znížiť náklady na kúrenie prípadne klimatizáciu. Návratnosť takto vynaložených investícií je v priemere 2 – 4 roky.

Vysoká paropriepustnosť
Vysoká paropriepustnosť termo a termosanačných omietok zaručuje dokonalý odvod pár z mokrého muriva. Tým zabraňuje vniku pliesní a hub vo vlhkých objektoch. Omietka tak na rozdiel od polystyrénu plní funkciu izolačnú i sanačnú zároveň.

Vynikajúca nehorľavosť
Nehorľavosť omietky spľňuje s prehľadom normu A1. Pri požiari sa neuvoľňujú žiadne dusivé plyny, dym ani iné jedovaté látky.

 Extrémna vodeodolnosť
Dôležitou vlastnosťou je aj extrémna vodeodolnosť. Použité materiály zaručujú dlhodobú ochranu pred dažďom a vodou. Po 120 dní trvalej prítomnosti vo vode vykazuje materiál minimálnu nasiakavosť pod 3 % objemu.

Stabilná zvuková izolácia
Prírodná absorčná štruktúra materiálu zaisťuje kvalitnú zvukovú izoláciu. Koeficient pohlcovania zvuku je 23 dB. Súčasne so zvukovou izoláciou sa výrazne zlepší i celková akustika priestoru a zabráni vzniku ozven 

Ekologická nezávadnosť
Základ omietok vzniká spracovaním kremičitých frakcií s využitím moderných stavebných materiálov firmy Poraver, ktorá je v súčasnosti lídrom trhu so stavebnými materiálmi.

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie