Omietka ThermoUM

Tepelnoizolačné omietky novej generácie

 

Tepelnoizolačná omietka ThermoUm je veľmi vhodná pre fasádne omietanie tehlových, betónových, železobetónových, pórobetónových, sklenených, drevených a kovových podkladov. ThermoUM je vhodný pre omietanie pemzových aj sadrokartónových podkladov, ktoré majú jednoduchý i zložitý tvar. Vďaka svojej objemovej hmotnosti dokáže veľmi dobre eliminovať objemové zmeny podkladových materiálov a preto je vhodný ako finálna povrchová úprava pre tepelno izolačné murivo ako napr. Ytong.

 

Nová generácia tepelno-izolačných omietok ThermoUm je v porovnaní so súčasnými omietkami viac ako 3x ľahšia, objemová hmotnosť je podľa druhu 340-380 kg/m3. Omietka vám vďaka svojej mimoriadne nízkej objemovej hmotnosti zaisťuje výraznú úsporu tepla. Súčiniteľ tepelnej vodivosti je už po 28 dňoch od nanesenia 0,078 W / mK, po 120 dňoch od nanesenia dochádza k plnému vyzretiu fasády a súčiniteľ tepelnej vodivosti je 0,06 W / mK.

 

Naša fasáda vám zabezpečí plnú ochranu pred všetkými atmosférickými vplyvmi. Vďaka svojim vodoodpudivým vlastnostiam (koeficient absorpcie vody je menej ako 3% za 120 dní prítomnosti vo vode, fakticky vytvorí "pláštenku" okolo budovy.) a vďaka svojim difúznym vlastnostiam (koeficient priepustnosti vodných pár = 7.) napomáha ThermoUm rýchlo odstrániť vlhkosť, čím zamedzuje vzniku plesni na povrchu i vo vnútri konštrukcie. (* po 28 dňoch.)

 

Rad fasádnych materiálov ThermoUm je veľmi vhodná nielen ako alternatíva pre zlepšenie komfortu vášho bývania (zateplenie vašej nehnuteľnosti.), ale zároveň získate nový kabát domu, ktorý vašu nehnuteľnosť ochráni pred všetkými poveternostnými vplyvmi.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info