ATMOSAN

atmosanMolekulárne odvlhčovače Atmosan® R26s a R16 sú ekologické, lacné a zároveň veľmi učinné a šetrné k odvlhčeniu domov, ktoré sú postihnuté vzlínajúcou kapilárnou vlhkosťou.

Prístroje Atmosan® slúžia na bezkontaktné vysúšanie stavebných priestorov so zvýšenou vlhkosťou, ktorá je obsiahnutá v murive a tým sa dostáva aj do ovzdušia týchto priestorov.

Prístroj je založený na princípe generovania pulzujúceho magnetického poľa. Pomocou riadiacej jednotky, impulzy so špecificky namodulovaným priebehom, pôsobia na molekuly vody (v plynnom, alebo kvapalnom skupenstve) a dodávajú im el. náboj, ktorý ich presúva na vyššiu energetickú hladinu.

Týmto spôsobom sa vlhkosť pomaly a vytrvalo vo vysúšanom priestore znižuje, až sa dostane na prirodzenú vlhkosť, ktorú následne udržuje.

Je ekologický, šetrný k ľuďom, zvieratám i prírode.

EKOLOGICKÉ
LACNÉ
ÚČINNÉ

Jedná sa o elektrofyzikálne systémy novej generácie, ktoré bez použitia chemických látok a bez zásahu do statiky objektu odstránia vzlínajúcu kapilárnu vlhkosť.

NOVÁ GENERÁCIA
RIEŠENIE vzlínajúcej vlhkosti
BEZ ZÁSAHU DO STATIKY
BEZ CHEMIKÁLIÍ

Systémy Atmosan® nahradia poškodené alebo chýbajúce izolácie v murive a tak zostane iba prirodzená vlhkosť. Prirodzená vlhkosť sa pohybuje okolo 3-5% .Pri vysúšaní systémom Atmosan® zmizne aj zatuchnutý vzduch.

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie