Tmely a tesniace systémy


1.Tmely


Sikaflex®-11 FC
Trvalo elastický 1-komponentný tesniaci a lepiaci tmel na báze polyureánu s veľmi širokým rozsahom použitia. Použitie: Tesnenie škár v pozemnom staviteľstve, lepenie stavebných materiálov.


Sikaflex®-11 FC+
Trvalo elastický 1-komponentný tesniaci a lepiaci tmel na báze polyureánu s veľmi širokým rozsahom použitia. Použitie: Tesnenie škár v pozemnom staviteľstve, lepenie stavebných materiálov.


Sikaflex® PRO-2 HP

Trvalo elastický 1-komponentný tmel na báze polyuretánu s nízkym E-modulom a vysokou elasticitou.Použitie: Tesnenie dilatačných a pracovných škár, predovšetkým na fasádach, balkónoch. Odolný voči UV žiareniu a poveternostným vplyvom.


Sikaflex® PRO-3 WF
Trvalo elastický 1-komponentný tmel na báze polyuretánu s vysokou odolnosťou voči chemikáliám a pohonným hmotám.Použitie: Tesnenie škár v pozemnom a podzemnom staviteľstve, v chemicky zaťažených oblastiach (napr. záchytné vane), v kontakte s komunálnymi odpadmi (ČOV), v podlahách.


Sikaflex®-Construction
Trvalo elastický 1-komponentný tmel na báze polyuretánu.Použitie: Tesnenie škár v pozemnom staviteľstve. Predovšetkým na tesnenie škár na balkónoch, parapetoch, okolo okien a dverí, pri oplechovaní, ako aj škár na drevených a kovových prvkoch.


Sikaflex® Tank N
1-komponentná elastická tesniaca hmota na báze polyuretánu s vysokou odolnosťou voči chemikáliám a pohonným hmotámPoužitie: Tesnenie podlahových a styčných škár v chemicky zaťažených prevádzkach. Špeciálne vhodný pre oblasť skladovania, stáčania a prekládky tekutín nebezpečných pre vodu, na čerpacích staniciach, v dielňach a parkovacích garážach. Odolný voči benzínovým a dieselovým pohonným hmotám a vykurovaciemu oleju, voči nepoužitým motorovým olejom a vybraným chemikáliám.

 

Sikaflex® AT-Connection
1-komponentný trvalo elastický tmel na báze PU hybridov. Použitie: Na tmelenie prípojných škár, hlavne na tmelenie stykov poréznych a neporéznych materiálov navzájom (napr. škáry okolo okenných a dverných rámov – PVC, kovy, drevo na betón alebo tehlové murivo).

 

Sikacryl® S
1-komponentný elasto-plastický akrylový tmel na vypĺňanie škár s nízkym pohybom v interiéri. Použitie: Na tmelenie interiérových prípojných škár s nízkym pohybom na betóne, omietke, sadrokartóne, tehlách, hliníku, PVC alebo dreve. Tmelenie škár okolo okien, dverí, parapetov, PVC trubiek.

 


Sikasil®-C
1-komponentný neutrálny silikónový tmel na sanitárne a stavebné aplikácie. Použitie: Na zasklievanie a aplikácie vyžadujúce odolnosť voči poveternostným vplyvom nesnenie horizontálnych škár v garážach, na pa sklo, kovy, drevo, akryláty, keramické dlaždice, podklady s nátermi, sanitu a pod.


Sikasil® Sanitary
1-komponentný pružný acetátový silikónový tmel na sanitárne použitie. Použitie: Na sanitárne aplikácie v kúpelniach, kuchyniach, toaletách, mokrých prevádzkach alebo aplikácie, kde je potrebné odolnosť tmelu proti plesniam.

Sika® BlackSeal®-1
1-komponentný plastický bitumenový tesniaci tmel. Použitie: Na tmelenie škár okolo komínov, strešných okien, odkvapov, na tmelenie trlín a dier v strešných bitumenových pásoch. Ideálny na rýchle opravy na strechách.

 


Sika® Boom G
1-komponentná vysoko expanzívna, pištolová, montážna PU pena pre profesionálne použitie.Použitie: Vypĺňanie škár, prestupov v stenách a podlahách. Na izolovanie rúr, utesňovanie okien, dverí, schodov, parapetných dosiek a pod.


Sika® Boom S
1-komponentná expanzívna montážna a výplňová, trubičková PU pena s adaptérom.Použitie: Ako montážna, izolačná a výplňová pena. Izoluje proti únikom tepla a má zvukoizolačné vlastnosti. Na izolovanie a vypĺňanie škár okolo okenných a dverných rámov, okolo prestupov potrubí, okolo klimatizácie a pod.


Sika® Boom W
1-komponentná zimná trubičková PU pena.Použitie: Ako montážna, izolačná a výplňová pena. Vypĺňanie škár, prestupov v stenách a podlahách. Na izolovanie rúr, utesňovanie okien, dverí, schodov, parapetných dosiek a pod. Výborná hlavne pri nízkych teplotách.


Sika® MultiSeal®
Samolepiace tesniace bitumenové pásy. Použitie: Na tesnenie, izolovanie a rýchle opravy proti prienikom vody na strechách, oplechovaniach, na tesnenie prasklín na strechách a fasádach. Vhodný na bitumenových pásoch a iných typoch strešných krytín.


SikaMembran® Folien System

Fóliový systém SikaMembran® zo syntetického kaučukuPoužitie: Na tesnenie stavebných prvkov so zavesenými, odvetrávanými fasádami. Lepenie zaručuje bezpečné spojenie stavebných prvkov a tým ich trvalú izoláciu.


Sika® Primer-3N
1-komponentný podkladný náter na nasiakavé a nenasiakavé podklady (napr. betón, drevo, kov), nevhodný na umelé hmoty.


Sika® Primer-215
1-komponentný rozpúšťadlá obsahujúci podkladný náter pre Sikaflex a SikaBond, vhodný na umelé hmoty a PVC.


Sika® TopClean T
Jednorazové čistiace utierky z netkaného polypropylénu na ruky a na náradie, užitočné všade tam, kde nie je prístup k tečúcej vode. Použitie: Na čistenie zvyškov nevytvrdených polyuretanových tmelov. Odstraňujú mastnostu, farby, bežnú špinu z rúk, nástrojov a z podkladu.

 

2. Elastické lepidláSikaBond®-T2

1-komponentné trvalo pružné lepidlo s vysokými pevnosťami. . Použitie: Na lepenie v stavebníctve, kde sa vyžadujú vysoké pevnosti (napr. okenné parapety, schodiskové stupnice, zrkadlá, podlahové lišty, ochranné lišty, vývesné tabule, prefabrikované prvky a pod. Výborná priľnavosť na betóne, tehle, kameni, dreve, obkladačkách, keramike, hliníku, tvrdenom PVC.SikaBond® AT-Universal
1-komponentné trvalo pružné lepidlo na lepenie všetkých materiálov.Použitie: Univerzálne lepidlo na lepenie a tmelenie takmer všetkých druhov materiálov ako tvrdené PVC, laminát, drevo, keramika, tehly, betón, kovy a pod.


SikaBond® AT-Metal
1-komponentné trvalo pružné lepidlo na lepenie všetkých kovov. Použitie: Lepidlo na lepenie a tmelenie kovových fasád, strešných prvkov, opláštení, svetlíkov, klampiarskych prvkov. Výborná priľnavosť na savých aj nesavých podkladoch, hlavne na rôznych kovoch napr. meď, hliník, oceľ, titán-zinok, nerez a na mnohých plastoch bez použitia primeru.

 

SikaBond®-T8
1-komponentná elastická lepiaca polxuretánová hmota na zhotovenie hydroizolácie a lepenie keramickej dlažby. Použitie: Vodotesné elastické lepidlo na dlažbu. Vytvára hydroizolačnú vrstvu a lepí keramickú dlažbu na betón, maltu, starú dlažbu, OSB dosky a pod. Vhodný na terasy, balkóny, do kuchýň, kúpelní a na podlahy s podlahovým vykurovaním.

 


SikaBond®-T52 FC
1-komponentné pružné rýchlo tuhnúce lepidlo bez obsahu rozpúšťadiel na lepenie drevených podláh.Použitie: Špeciálne navrhnuté pre Sika AcuBond System – systém pokládky drevených podláh tlmiaci prenos hluku. Na celoplošné lepenie masívnych parkiet, viacvrstvových parkiet, drevných panelov ako aj laminátových parkiet. Systém celoplošného lepenia so SikaBond® Dispenser-5400. Na lepenie drevených prvkov húsenicovou aplikáciou.


SikaBond®-T55
1-komponentné pružné ľahko roztierateľné lepidlo na lepenie drevených podláh.Použitie: Na celoplošné lepenie masívnych, veľkoplošných, viacvrstvových, mozaikových, priemyselných parkiet, OSB dosiek a pod.


SikaBond®-T45
1-komponentné mierne pružné lepidlo na lepenie drevených podláhPoužitie: Na celoplošné lepenie drevených parkiet. Vhodné najmä na 2-vrstvové parekty, lam parkety, preimyselné a mozaikové parkety.


Sika® Primer MB
2-komponentný podkladový náter na báze epoxidovej živice bez obsahu rozpúšťadiel. Penetrácia a regulátor vlhkosti pod drevené podlahy lepené elastickými lepidlami SikaBond.Použitie: V kombinácii s lepidlami SikaBond ako penetrácia podkladov pri zvýšenej vlhkosti na problematických podkaldoch. Spevňuje nedostatočne pevné betóny a potery pred lepením parkiet. Zmepšuje priľnavosť lepidiel SikaBond na problematických podkladoch ako je asfalt, prípadne podklady so starými zvyškami lepidiel.


Sikalayer®-03

Podložka tlmiaca kročajový hluk s vyrezanými otvormi na nanesenie lepidla. Spolu s lepidlom SikaBond-T52 FC súčasť systému Sika AcuBond.Použitie: Na renovácie v obytných, kancelárskych a priemyselných budovách, ako aj vo výstavných a obchodných priestoroch.


SikaTack®-Panel System
Systém pozostávajúci z elastického lepidla SikaTack Panel, obojstranne lepiacej SikaTack Panel montážnej pásky, podkladového náteru SikaTack Panel Primer a čistiaceho prostriedku Sika Cleaner-205. Použitie: Lepenie predsadených, odvetrávaných fasádnych panelov na drevenom alebo hliníkovom rošte.


SikaTack®-Panel
1-komponentné elastické lepidlo na báze polyuretanu na lepenie fasádnych panelov.


SikaTack®-Panel montážna páska
Obojstranne lepiaca fixačná páska k okamžitej fixácii fasádnych dosák a panelov k podkladovej nosnej konštrukcii. Zabezpečuje presnú polohu prvkov.


SikaTack®-Panel Primer
1-komponentný rozpúšťadlá obsahujúci pigmentovaný podkladový náter na báze epoxidov. Použitie: Na zlepšenie priľnavosti lepidla na spodnej konštrukcii z dreva a hliníka


SikaTack®-Cleaner-205
1-komponentný alkoholový roztok na čistenie hliníkovej konštrukcie.

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie